Jesteśmy znanym i cenionym producentem bielizny nocnej - damskiej i męskiej.

Działalność handlową rozpoczęliśmy w 1990 roku, a w 1992 roku podjęliśmy produkcję własnych wyrobów marki Luna. Skoncentrowaliśmy się na jak najlepszym zaspokajaniu oczekiwań naszych Klientów, stawiając na wysoką jakość wyrobów, ciekawe i różnorodne wzornictwo, a także atrakcyjne ceny. Rozwinęliśmy własną sieć sprzedaży i zainwestowaliśmy w nowoczesne technologie. Nawiązaliśmy kontakty z renomowanymi dostawcami dzianin, tkanin, koronki, haftu oraz innych dodatków krawieckich.

Specjalizujemy się w produkcji bielizny damskiej i męskiej. Nasza oferta składa się z wysokiej jakości piżamkoszulek nocnych, szlafroków oraz dresów.

Dwa razy w roku lansujemy nasze nowe kolekcje: Wiosna-Lato oraz Jesień-Zima. Zdjęcia naszych najnowszych modeli umieszczamy w katalogach, które dostarczamy wszystkim Klientom.

Od 1992 roku wprowadzamy na rynek wyłącznie wysokiej jakości wyroby, wykonane z najlepszych dzianin i tkanin o modnym wzornictwie. Dzięki najnowszej linii technologicznej kreujemy i produkujemy poszukiwane przez Klientów kolekcje bielizny nocnej, a grono naszych odbiorców wciąż się powiększa.

Nasze kolekcje w całości powstają w Polsce, z polskich materiałów od polskich producentów.

0 lat
Na rynku
0 %
Zadowolonych klientów
0 /5
Opinie klientów